Skontaktuj się z nami

Usługi zwyżką

Świadczymy prace podnośnikiem koszowym zamontowanym na samochodzie. Nasza zwyżka obsługiwana jest przez operatora z uprawnieniami w zakresie obsługi podnośnika oraz pielęgnacji i wycinki drzew.

Świadczymy usługi zwyżką o bardzo szerokim spektrum. Do naszych realizacji można zaliczyć prace przy wycinkach drzew, pracach przy liniach wysokiego napięcia, wymianę opraw oświetleniowych, mycie okien w biurowcach, budynkach przemysłowych, wymianę rynien, zakładanie oświetleń choinkowych i wiele innych.

Zwyżka z mniejszym podnośnikiem jakiej używamy, zamontowana jest na samochodzie Mercedes Sprinter. Daje to możliwość dotarcia do bardzo wielu miejsc, gdyż jest to samochód o stosunkowo niedużych gabarytach i dobrej zwrotności. Zakres  pracy wysięgnika na wysokość to 15 metrów. W naszej ofercie jest również zwyżka o większym zasięgu kosza – wedle potrzeb klienta.

Koszty usługi zwyżką są konkurencyjne oraz mogą być negocjowane względem miejsca prac i ilości godzin wykorzystania sprzętu. W razie potrzeby nasz operator może pomagać przy różnego rodzaju pracach.

W celu zapoznania się ze szczegółami oraz umówienia terminu prac zapraszamy do kontaktu telefonicznego.