Skontaktuj się z nami

Usługi asenizacyjne

Szambo, wywóz szamba – Czechowice-Dziedzice, Bestwina, Kaniów, Jaworze, Jasienica

Firma KERIMBUD realizuje takie usługi jak wywóz szambaszambo, usługi asenizacyjne oraz usługi kanalizacyjne – udrożnianie rur, obsługa kanalizacji.

Zajmujemy się wywozem nieczystości bytowych – wywóz szamba ze zbiorników bezodpływowych. Usługi asenizacyjne, wywozu nieczystości (szambo), wykonujemy na terenie Gmin:

  • Czechowice-Dziedzice, Ligota, Zabrzeg, Bronów, Miliardowice;
  • Bestwina, Bestwinka, Janowice, Kaniów
  • Bielsko- Biała (Komorowice Śląskie, Komorowice Krakowskie, Stare Bielsko, Hałcnów)

Zakres usługi obejmuje wywóz nieczystości płynnych wraz z transportem na oczyszczalnię ścieków.

 

Dysponujemy beczką o pojemności 4,3 metrów sześciennych (4300 litrów)

 

Nie  musisz czekać na wywóz szamba – posiadamy krótkie terminy realizacji.

Świadczymy również usługi kanalizacyjne związane z udrażnianiem rur, kanałów, bieżącą obsługą instalacji sanitarnych oraz drobnych robót instalacyjnych.

Zajmujemy się instalacjami zewnętrznymi jak i wewnętrznymi. Nie stanowi dla nas problemu zarówno udrożnienie pionu kanalizacyjnego w budynku wielorodzinnym jak również zwykłe udrożnienie rury w łazience.

 

Posiadamy w pełni profesjonalne narzędzie do mechanicznego czyszczenia rur i kanałów. Jest to maszyna niemieckiej firmy REMS model Cobra. Urządzenie idealnie nadaje się do rur Ø 20–250 mm. Wraz z urządzeniem posiadamy około 10 spirali czyszczących o różnej szerokości oraz odpowiednich końcówkach. Sprzęt posiada szybkoobrotową spiralę oraz doskonałe w działaniu łańcuchy czyszczące.

Wystawiamy faktury VAT – Zapraszamy do współpracy także firmy.