Sprzedaj lub wynajmij z nami

Dajemy Ci możliwość wsparcia, które oferujemy w ramach współpracy – przygotowanie profesjonalnej sesji zdjęciowej, pomoc w aktywnym pozyskiwaniu klienta, negocjacje cenowe oraz doradztwo przy wycenie, możliwość wykonania prac remontowych celem podniesienia wartości i standardu nieruchomości.

 

Korzyści wynikające ze współpracy z nami:

  • bezpłatne ogłoszenie na naszej stronie internetowej
  • przejęcie części obowiązków związanych z wynajęciem/sprzedażą nieruchomości
  • kompleksowa obsługa w ramach weryfikacji klientów oraz wsparcia od strony finalizacji umowy
  • możliwość skorzystania z profesjonalnych wzorów umów w przypadku wynajmu bądź sprzedaży
  • reklamowanie nieruchomości naszymi materiałami promocyjnymi
  • niskie prowizje, ustalane indywidualnie – nie jesteśmy biurem nieruchomości tylko profesjonalnym sprzedawcą.

 

Główna zasada naszej filozofii współpracy:

Nasza koncepcja działalności nie opiera się na przymusie dla którejkolwiek ze stron. Jeśli wspólnie uznamy, że chcemy współpracować w sposób aktywny to dopiero na tym etapie, ustalamy szczegóły wzajemnych rozliczeń w ramach pozyskiwanego klienta. W przypadku, gdy nie widzimy możliwości efektywnego zaangażowania się przez nas w dane przedsięwzięcie, ograniczamy się tylko i wyłącznie do bezpłatnego umożliwienia Państwu zamieszczenia oferty. Nie generuje to żadnych kosztów, a dla Państwa może być tylko i wyłącznie korzystne, gdyż jeśli pozyskacie klienta na własną rękę to będzie to dla nas satysfakcjonujące – pracujemy także na nasze dobre imię. 

Jeśli już wystawiłeś ogłoszenie na naszej stronie możesz w trakcie 30 dniowego bezpłatnego okresu podjąć inna formę działania i z nami sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość. Po okresie 30 dni ogłoszenie będzie nadal aktywne na naszej stronie, na zasadach umowy współpracy, którą podpiszemy.

Zapoznaj się z wzorami umów pośrednictwa w sprzedaży lub wynajmie/dzierżawie ( tutaj wzory umowy współpracy wysłane mailem) i skontaktuj z nami w celu ustalenia warunków dalszej współpracy.