Skontaktuj się z nami

Sprzątanie obiektów

Z.U.O. Kerimbud to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie obejmującym sprzątanie obiektów mieszkalnych i użytkowych. W zakresie niniejszych prac zatrudniamy kilkunastoosobowy zespół koordynowany przez doświadczonego kierownika.

Sprzątanie dostosowujemy do wymagań klientów zarówno pod kątem zaplecza technicznego, jak i potrzeb dotyczących zakresu wykonywanych usług oraz stosowanych środków czyszczących.

Przewagą naszej firmy nad innymi jest fakt elastycznych godzin pracy oraz reagowanie na zlecenia, które nie zawierają się w ramach standardowego zakresu.

Dodatkowo posiadamy wykwalifikowanych elektryków, konserwatorów, hydraulików oraz pracowników zieleni, co daje nam możliwość wykonywania usług dodatkowych w ramach Państwa wymagań. Jest to przydatne, gdyż w razie potrzeby nie musicie Państwo szukać fachowców z zewnątrz, co daje przewagę zarówno pod kątem czasu, jak i realne oszczędności finansowe.

Sprzątanie obiektów obejmuje sprzątanie cykliczne, dorywcze oraz kompleksowe, a także poremontowe. W ramach atrakcyjnej cenowo współpracy otrzymują Państwo oczekiwaną usługę oraz oszczędność czasu.

Zapraszamy do kontaktu, w celu ustalenia szczegółów i zakresu prac. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i nie ograniczamy się w żadnych ramach, co do zakresu oferty.