Skontaktuj się z nami

Pielęgnacja zieleni i wycinka drzew

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników zaowocowało działalnością, w której skład wchodzi bieżąca obsługa terenów zielonych oraz wycinka drzew, krzewów i żywopłotów, koszenie trawy.

Nasi pracownicy posiadają stosowne uprawnienia oraz kursy, które pozwalają na wycinkę i pielęgnację drzew oraz formowanie krzewów i żywopłotów.

Firma posiada profesjonalny sprzęt m.in. piły łańcuchowe Husqvarna, Stihl, sekatory spalinowe i ręczne, kosiarki i kosy spalinowe, zwyżkę, podnośnik koszowy na samochodzie, rębak tarczowy do gałęzi, który potrafi rozdrobnić gałęzie z odrostami do 30 cm oraz przyczepę do utylizacji wszelakich pozostałości po wycince. Koszenie trawy wykonujemy kosiarką lub traktorkiem umożliwiającym koszenie na szerokości 110cm.

Dzięki rębakowi uzyskamy zrębki o wielkości 20 – 50 mm, które następnie mogą zostać wykorzystane na cele opałowe bądź w ogrodnictwie.

W razie potrzeby zajmujemy się także realizacją formalności związanych z uzyskaniem niezbędnych dokumentów, których wymaga wycinka drzew.

Służymy radą, fachowym doradztwem przy pielęgnacji zieleni, zakładaniu trawników, dbaniu o roślinność. Gwarantujemy szybką i bezpłatną wycenę zlecanych przez Państwa robót.

 

Zdjęcia naszych realizacji znajdą Państwo na naszym Facebooku