Kerimbud - usługi podnośnikiem koszowym

Świadczymy prace podnośnikiem koszowym zamontowanym na samochodzie. Nasza zwyżkę obsługuje operator z uprawnieniami w zakresie obsługi podnośnika oraz pielęgnacji i wycinki drzew.

Specjalizujemy się w pracach o bardzo szerokim spektrum. Do naszych realizacji można zaliczyć prace przy wycinkach drzew, pracach przy liniach wysokiego napięcia,wymianę opraw oświetleniowych, mycie okien w biurowcach, budynkach przemysłowych, wymianę rynien, zakładanie oświetleń choinkowych i wiele innych.

Podnośnik jakiego używamy zamontowany jest na samochodzie Mercedes Sprinter. Daje to możliwość dotarcia do bardzo wielu miejsc, gdyż jest to samochód o stosunkowo niedużych gabarytach i dobrej zwrotności.

Urządzenie bazuje na napędzie teleskopowym. Zakres pracy wysięgnika na wysokość to 15 metrów. Ramię teleskopowe pracuje szybko oraz z niedużą ilością drgań, co podnosi komfort pracy. Ruchomy podest ma możliwość obrotu o 360 stopni oraz podwójne sterowanie z poziomu samochodu oraz kosza roboczego. Platforma robocza wykonana jest z aluminium oraz należycie zabezpieczona. Wszystko zbudowane o komponenty włoskiej firmy Multitel.

Koszty wynajmu zwyżki są konkurencyjne oraz mogą być negocjowane względem miejsca prac i ilości godzin wykorzystania sprzętu. W razie potrzeby nasz operator może pomagać przy różnego rodzaju pracach.

W celu zapoznania się ze szczegółami oraz umówienia terminu prac zapraszamy do kontaktu telefonicznego.