Kerimbud - Usługi Asenizacyjne, Kanalizacyjne, Udrożnianie rur

Wywóz nieczystości płynnych - szambo, usługi asenizacyjne

Usługi kanalizacyjne - udrożnianie rur, obsługa kanalizacji

Zajmujemy się wywozem nieczystości bytowych, opróżnianiem szamba ze zbiorników bezodpływowych. Usługi asenizacyjne, wywozu nieczystości wykonujemy na terenie Gmin:

- Czechowice-Dziedzice, Ligota, Zabrzeg, Miliardowice;

- Bestwina, Bestwinka, Janowice, Kaniów Zakres usługi obejmuje wywóz nieczystości płynnych wraz z transportem na oczyszczalnię ścieków.

Wystawiamy faktury VAT - Zapraszamy do współpracy także firmy.

Dysponujemy beczką o pojemności 4 metrów sześciennych (4000 litrów, 4 kubiki).

Wieloletnie doświadczenie i krótkie terminy realizacji.

Jeśli zależy Państwu na szybkim ustaleniu terminu, najodpowiedniejszy będzie kontakt telefoniczny. W innym przypadku zapraszamy do skorzystania z naszego formularza.

Świadczymy usługi kanalizacyjne związane z udrażnianiem rur, kanałów, bieżącą obsługą instalacji sanitarnych oraz drobnych robót instalacyjnych.

Zajmujemy się instalacjami zewnętrznymi jak i wewnętrznymi. Nie stanowi dla nas problemu zarówno udrożnienie pionu kanalizacyjnego w budynku wielorodzinnym jak również zwykłe udrożnienie rury w łazience.

Posiadamy w pełni profesjonalne narzędzie do mechanicznego czyszczenia rur i kanałów. Jest to maszyna niemieckiej firmy REMS model Cobra. Urządzenie idealnie nadaje się do rur Ø 20–250 mm. Wraz z urządzeniem posiadamy około 10 spirali czyszczących o różnej szerokości oraz odpowiednich końcówkach. Sprzęt posiada szybkoobrotową spiralę oraz doskonałe w działaniu łańcuchy czyszczące.

Nie realizujemy natomiast projektów oraz montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych na szeroką skalę.