sprzątanie mieszkań, budynków, wspólnot mieszkaniowych, biur

kerimbud_1_rodzinabezpieczeństwo

kerimbud_2_zegarelastyczne godziny pracy

kerimbud_5_domek sprzątanie domów jednorodzinnych

kerimbud_3_bloki sprzątanie budynków wielorodzinnych, wspólnot mieszkaniowych i biur

kerimbud_4_klucz usługi dodatkowe - elektryczne, hydrauliczne, remontowe, odśnieżanie, prace zieleni 


Kompleksowe utrzymanie czystości mieszkań, budynków mieszkalnych, wspólnot mieszkaniowych obiektów użytkowych.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę na kompleksowe utrzymanie czystości budynków, biur oraz innych powierzchni użytkowych - Czechowice-Dziedzice

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w zakresie utrzymywania czystości na obiektach mieszkalnych i użytkowych. W zakresie niniejszych prac zatrudniamy kilkunastoosobowy zespół koordynowany przez doświadczonego kierownika.

Dostosowujemy się do wymagań klientów zarówno pod kątem zaplecza technicznego jak i potrzeb dotyczących zakresu wykonywanych usług oraz stosowanych środków czyszczących.

Przewagą naszej firmy nad innymi jest fakt elastycznych godzin pracy oraz reagowanie na zlecenia, które nie zawierają się w ramach standardowego zakresu.

 Dodatkowo posiadamy wykwalifikowanych elektryków, konserwatorów, hydraulików oraz pracowników zieleni, co daje nam możliwość wykonywania usług dodatkowych w ramach Państwa wymagań. Jest to przydatne, gdyż w razie potrzeby nie musicie Państwo szukać fachowców z zewnątrz, co daje przewagę zarówno pod kątem czasu jak i realne oszczędności finansowe.

Nasza oferta obejmuje sprzątanie cykliczne, dorywcze oraz kompleksowe, poremontowe. W ramach atrakcyjnej cenowo współpracy, otrzymujesz oczekiwaną usługę oraz więcej wolnego czasu dla siebie i bliskich.

Zapraszamy do kontaktu, w celu ustalenia szczegółów i zakresu prac. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i nie ograniczamy się w żadnych ramach, co do zakresu oferty.