Kerimbud - wycinka drzew, pielęgnacja krzewów, koszenie traw, prace zieleni

Profesjonalna wycinka, pielęgnacja drzew i krzewów. Koszenie traw, obsługa terenów zielonych.

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników zaowocowało działalnością związaną z bieżącą obsługą terenów zielonych oraz wycinką i pielęgnacją drzew, krzewów i żywopłotów.

Nasi pracownicy posiadają stosowne uprawnienia oraz kursy, które pozwalają na wycinkę i pielęgnację drzew oraz formowanie krzewów i żywopłotów.

Firma posiada profesjonalny sprzęt m.in. piły łańcuchowe Husqvarna, Stihl, sekatory spalinowe i ręczne, kosiarki i kosy spalinowe oraz traktorek o szerokości koszenia 110 cm, zwyżkę, podnośnik koszowy na samochodzie oraz przyczepę do utylizacji wszelakich pozostałości po wycince.

Poszerzając zakres działalności, aby stawić czoła oczekiwaniom naszych klientów, zakupiliśmy rębak tarczowy do gałęzi, który potrafi rozdrobnić gałęzie z odrostami do 30 cm. Jest to profesjonalne urządzenie posiadające 4 noże tnące i jedno przeciwostrze. Urządzenie posiada mechanizm samopobierania gałęzi. Dzięki rębakowi uzyskamy zrębki o wielkości 20 - 50 mm, które następnie mogą zostać wykorzystane na cele opałowe bądź w ogrodnictwie.

W razie potrzeby zajmujemy się także realizacją formalności związanych z uzyskaniem niezbędnych dokumentów, potrzebnych przy wycince drzew.

Służymy radą, fachowym doradztwem przy pielęgnacji zieleni, zakładaniu trawników, dbaniu o roślinność. Gwarantujemy szybką i bezpłatną wycenę zlecanych przez Państwa robót.